KaRiSiK.FoRuM.ST | iÇeRiK iLe BeSLeNiR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
SaYaÇ
adtech

Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkındaki Tüm sorular Buraya..IV

YazarMesaj
asikcocuk1986
Admin
Admin
asikcocuk1986

ReP Puanı : 150
Erkek Koç
Doğum tarihi : 31/03/90
İş/Hobiler : Grafik,İnternet,Okul
Lakap : İnSaN
Başarı Sistemi : 4
Rep GüCü : 990

Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkındaki Tüm sorular Buraya..IV Empty
MesajKonu: Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkındaki Tüm sorular Buraya..IV   Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkındaki Tüm sorular Buraya..IV I_icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 1:28 am

Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkındaki Tüm sorular Buraya

karneleri aldık ama bazı arkadaşlar sorumluluk ve ortalama yükseltmeyle ilgili sorular soruyor, bu sorular için bu topici kullanalım..

Hatırlatmalar:
1-) Bir dersten geçmek için en az 45 almanız gerekmektedir.

2-) 5-6 tane zayıfı olan arkadaşlar ortalama ile geçmeniz için ortalamayı tutturacak kadar ders vermeniz yeterlidir, eğer ortalamayı tutturamıyorsanız 9.sınıflar en fazla 3, 10 ve 11.sınıflar en fazla 2 zayıfa kadar sorumlu geçer.

3-) Dil anlatım hariç herhangi bir dersi bu sene vermezseniz sonraki senelerdede verebilirsiniz, sanırım dil anlatımıda sonraki senelerdede verme şansınız var ama bundan tam emin değilim.

4-)sorular kolaymı olur zormu olur bilmiyorum, kitabın neresinden soru sorarlar onuda hiç bilmiyorum malesef.

5-) Sınavlara ne zaman gireceğiniz okul tarafından duyurulacaktır.

6-) En fazla 4 dersten sınava girebilirsiniz.

7-) Ortalama yükseltmede Sınavda ne alırsanız notunuz o'dur, 45 alırsanız 2 düşer 55 alırsanız 3 düşer vs.vs.. ikinci dönem notlarının bir önemi yoktur.

8-) Ortalama Yükseltme Sınavı için sınava girceğiniz her ders için okulunuza belli bir miktar para vermeniz gerekir, bu miktar her okulda farklıdır.
https://karisik.forum.st

Sorumluluk ve Ortalama Yükseltme hakkındaki Tüm sorular Buraya..IV
1 sayfadaki 1 sayfası