KaRiSiK.FoRuM.ST | iÇeRiK iLe BeSLeNiR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
SaYaÇ
adtech

Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye

YazarMesaj
asikcocuk1986
Admin
Admin
asikcocuk1986

ReP Puanı : 150
Erkek Koç
Doğum tarihi : 31/03/90
İş/Hobiler : Grafik,İnternet,Okul
Lakap : İnSaN
Başarı Sistemi : 4
Rep GüCü : 990

Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye Empty
MesajKonu: Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye   Liseye Yeni Başlayanlara Tavsiye I_icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 1:29 am

Arkadaşlar Ezilmek İstemiyorsanız Aşağıdaki Seçenekleri Yapın ve Okulda Saygı Değer Biri Olun...

* Liselere Yeni Baslayanlara Tavsiyeler
* 1. Konu Bu Spydock un Konusu Bende Birşeyler Yazım Dedim

1-) Liseye Başlayınca Düz Lise Okuyorsanız Garanti 2. Sınıf Çocukları 1. Sınıfta Olacaktır Onlarla Ya Muhattap Olmayın Yada Kanka Olun

2-) Kimseye Böyle Kendinizin Güçlülüğünü Göstermek İçin Birine Vurmayın yada Haraket Yapmayın ...

3-) Orta Sıralarda Oturunki Arkadaşlarınız Olsun ve O Arkadaşlarınıza İlk 1 Ay Boyunca Şaka Olsun Diye Asla Vurmayın ...

4-) Okul Çıkışlarında Herkesin Takıldığı Yerlere Gidin ve Orada Birşeyler Yiyin İçin Onlar Napıyorsa Sizinde Öyle Bir Alışkanlığınız Varsa Onu Yapın...

5-) Liseye Erken Gelin Bir Yerde Büyük Lise 4 lü Yada 17 18 Yaşında Birini Gördünüzmü Onun Yanında Durup Konuşun Kardeşiniz Gibi Sevsin Sizi

6-) İlk Sene Bir Kızla Çıkmamaya Çalışın 5. Seçeneği Yaptıktan Sonra Ne Haliniz Varsa Görün Ama 5. Seçeneği Yapmadıkça Hiç Bir Kızla Çıkmayın O Kız Yüzünden Çok Ezilirsiniz...

7-) 2. Sınıflar 1. Sınıfta Kalınca O 2. Sınıflar Ortamı Kurabilirler Ondan Dolayı Onlardan Size El Kol Hareketi Yapanlar Olucak Onların Üstüne Gidin Adam Akıllı Dur Elin Ayağın Oynamasın Falan Diye Ama
DİPNOT : Çocuk Dev Gibiyse O Zaman Onunla Kanka Olmaya Çalışın

Ben Bunları Yapmıştım

Sonuncu Seçeneği Nasıl Yapmıştım Şöyle
Bir Abi Vardı 18 Yaşında Ben Onun Yanına Geldim Öyle Durdum İşte Bir Süre Sonra Dedi Bana okula Yenimi Geldin Dedi Evet Falan Dedim Ondan Sonra İşte Adı Falan Sorarken Muhabbete Girdik

Bunları Yapın ve Ezilmeyin
https://karisik.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Liselere Yeni Baslayanlara Tavsiyeler
» twilight yeni version (made in japon)
» ßayanLar Teknik DirekTör OLursa..xD Yeni
» ßayanLar Teknik DirekTör OLursa..xD Yeni