KaRiSiK.FoRuM.ST | iÇeRiK iLe BeSLeNiR |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
SaYaÇ
adtech

okumak benim hakkım degilmi

YazarMesaj
asikcocuk1986
Admin
Admin
asikcocuk1986

ReP Puanı : 150
Erkek Koç
Doğum tarihi : 31/03/90
İş/Hobiler : Grafik,İnternet,Okul
Lakap : İnSaN
Başarı Sistemi : 4
Rep GüCü : 990

okumak benim hakkım degilmi Empty
MesajKonu: okumak benim hakkım degilmi   okumak benim hakkım degilmi I_icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 1:30 am

Varsayılan okumak benim hakkım degilmi?

arkadaşlar dün okuldayken hoca çıkmadan dışarı çıktıgımız için müdür bizi okulun önünde arazladı ve bekletti. bende bunu bir abime anlattım bizim müdür hiç affetmiyor okuldan atıyo dedim. oda bana kimseni beni okuldan atamayacagını söledi nasıl diyince okumanın benim ve herkezin hakkı oldugunu anlattı babamın imzası olmadan beni okuldan çıkartamazmış sadece elinde kanıt olursa beni okuldan uzaklaştırabilecegini söledi.bizim derslerimize giren bir ögretmen ise dışarıda zühtü kurtulmuş lisesinin üniformasıyla bi grup kavga ediyolarmış bi teyze görüp bunu okula bildirmiş müdür ve müdür yardımcısı gidip çocukları almışlar sonrada çocuklar okuldan atılmış. bunun gibi bi çok şey sölediler okuldan nasıl atılınıyor o zaman?durduk yere kavga çıkartıcak biri degilim ama olaki arkadaşım kavga ettiginde okuldan atılıcam korkusuyla kaçıcakda degilim sadce haklarımı ve böle bir durum karşısında ne yapabilicegimi ögrenmek istiyorum
https://karisik.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» üniversitede radyo tv okumak